Velikonoční věnec na dveře

Zemanta Related Posts ThumbnailJak udělat velikonoční věnec na dveře. Dnes si ukážeme jak vyrobit jednoduchý věnec za pár peněz. Hned v úvodu videa najdete najdete návod jak udělat dekorativní vajíčka z kinder vajíček (nikoliv originálních nýbrž náhražek, které se prodávají nejčastěji jako cukrovinky s motivy různých pohádek). Můžete samozřejmě použít tuto metodu nebo vzít třeba polystyrenová dekorační vejce, která jsou v prodeji, nebo prostě vyfouknutá vejce.


Poté vystřihneme z kartónu kruh, který je potřeba omotat alespoň látkou, lépe ale ozdobným drátem, jak je vidět na videu. Když máme toto hotovo začneme lepit vajíčka na kruh. Lepíme disperzním lepidlem a snažíme se udělat hrozen vajíček na jedné straně kruhu.

Až bude zdobení pomocí vajíček hotovo, přejdeme k těžší části a to je dozdobení zelenými větvičkami. Použít lze jakékoliv květiny s hustým listovím, dá se údajně použít i šeřík. Listoví rozložíme tak, aby byl výsledek co nejhustější a zcela zakryl papírový kruh. Větve naskládáme i mezi vajíčka jak je vidět na videu. Věnec lze dozdobit i dalšími dekoračními předměty.


2/5 - (2 votes)

Komentáře

4 komentářů to “Velikonoční věnec na dveře”
  1. Beka napsal:

    konečně věnec na dveře, který je skutečně velikonoční. Ty náhražky z krámu se nedají ani pověsit. Zkoušel jste to někdo? ještě je čas, ale chystám se na to

  2. bangi napsal:

    Děkuji za inspiraci na pěkný velikonoční věnec 🙂

Přidejte komentář