Praktickou dekorací do interiéru může být i automat na vodu

jarni-dekorace.cz_w-system_cz_nahledovyHledáte do interiéru vašeho bytu nebo rodinného domu druhy vybavení, které budou zároveň plnit praktické i designové účely? Takových produktů je na trhu stále více a jeden z nich se týká i nezbytné věci k životu – vody. Nejste spokojení s kvalitou vody z vodovodního řádu, ale nechcete domů kupovat vodu balenou v PET lahvích? Podívejte se na stojany na barelovou vodu. I ty se mohou stát vybavením domácnosti, které je užitečné a rozhodně nebude kazit její vzhled, ba naopak.

Z firem a kanceláří i do domácností

Ještě před několika lety byl automat na vodu výhradně součástí průmyslových budov a kanceláří. V současnosti se ale trendy mění a tyto přístroje se stále častěji objevují i v interiéru domácností. Velký podíl na tom mají především specializovaní výrobci automatů, kteří neustále inovují své výrobky tak, aby se hodily do domácností. Je vylepšován vzhled, vybavení, funkce i velikost produktů.

jarni-dekorace.cz_w-system_cz_01

Aquamat jako jeden z nejžádanějších druhů

Jedním z nejžádanějších modelů automatů na vodu do domácnosti na českém trhu je Aquamat. Tento produkt dodávaný společnosti Watercooler System je vhodný jak pro komerční využití, tak pro domácnosti. K automatu je dodávána přírodní pramenitá voda v barelech o objemu 19l. Automaty Aquamat je možné vybírat v mnoha verzích a typech. Liší se velikostí i designem a jistě si vyberete i ten pravý do své domácnosti. Novinkou v nabídce je také Aquamat ve stolní verzi.

Nejen čistá voda, ale i sodovka

Automaty na vodu mohou mít hned několik funkcí. Základem je ohřev a chlazení pramenité vody. Moderní automat na vodu může být zároveň i výrobník sody. Kromě klasické neperlivé vody může být schopen také připravovat i sodovku, pokud vám čistá voda přijde těžká do žaludku. Věděli jste, že některá voda v klasických PET lahvích má stejné hodnoty, jako ta z vodovodního řádu. Více informací na toto téma najdete ZDE.

5/5 - (1 vote)
Štítky: Nezařazené

Přidejte komentář