Nabízíme víc, než jen čištění koberců a čalounění


SAMSUNG

V hlavním městě naší republiky studuje velké množství studentů, kteří bydlí v pronajatém bytě. Je známo, že vysoká škola v Praze patří mezi nejprestižnější, a tudíž i nejtěžší v Česku, a proto studenti mnohdy nemají čas, aby důkladně byt vyčistili od prachu a nečistot. Zejména koberce se v průběhu několika měsíců dokáží zašpinit tak, že je pouhým vysavačem nevyčistíte. Proto je zde čištění koberců Praha.

Čištění nebo zapůjčení stroje?

Rádi Vám pomůžeme zbavit se veškerých nečistot, které Vám jen způsobují alergické reakce, a Vy se poté můžete hůře soustředit na učení. Není v tom nic těžkého. Pouze se domluvíme na termínu, kdy se k Vám dostavíme a pomocí kvalitních strojů koberce vyčistíme tak, že budou zase zářit čistotou a příjemnou vůní. Nebojte se, čištění koberců a čalounění není nijak zvlášť nákladná záležitost. Za vyčištění koberců v běžném bytě si účtujeme pouze pár stovek korun. Pokud tedy bydlíte s více lidmi v jednom bytě, tak zaplatíte méně, než byste čekali. Pro zájemce jsme zprovoznili také specializovanou službu pod názvem půjčovna strojů na čištění koberců Praha.

Hloubkové čištění koberců v Brně

Studujete v Brně? Žádný problém. I firma čištění koberců Brno nabízí čištění koberců a sedaček na špičkové úrovni. Je jasné, že pokud bychom čistili pouze koberce, tak bychom tolik zakázek neměli. Naše služby zahrnují i čištění čalounění, matrací a nyní i mytí oken! Jednou za rok si tak můžete nechat svůj byt vyčistit naprosto dokonale a Vy budete mít více času na své povinnosti.

Stroje zapůjčujeme také v Brně

S námi již nikdy nebudete muset dělat náročné práce, které jste doposud dělali vlastníma rukama. Navíc je i v Brně k dispozici půjčovna strojů na čištění koberců Brno. Důkazem, že je čištění koberců Brno a Praha opravdu na nejvyšší úrovni jsou mnohé vyčištěné prostory z řad firem i domácností, které jsme za poslední dobu udělali. Pokud stále nevěříte, že dokážeme dokonale čistit, tak se podívejte na náš web do sekce „Galerie“, kde máte jako důkaz mnoho fotografií před vyčištěním a po vyčištění.

5/5 - (1 vote)
Štítky: DO BYTU

Comments are closed.