Luxusní dekorace na zeď: Motýlí hodiny

dekorace_motylyVskutku krásnou a velmi jednoduchou dekoraci na stěnu si můžete vyrobit zcela sami. Stačí nedržet se při zemi a nebát se experimentovat. Na dnešním videu tvoří dekoraci hodiny s motýly, ale fantazii se meze nekladou, takže můžete mít na stěně i květiny, nebo například létající chmýří z pampelišek, kolibříci a podobně.

Základ jsou siluety, které vyrobíte jednoduše obkreslením z jakéhokoliv vzoru. Na videu je vidět tvorba siluet z obrázků z internetu, které lze obkreslit třeba na tabletu, ale můžete použít i siluety z knih nebo časopisů. Siluety vystříhneme a vznikne nám na papíře šablona, kterou přikládáme k běžně dostupné folii. Použít lze vlastně jakoukoliv (ve videu je použita folie z kancelářských desek), nebo i papír.

Když máme dostatek siluet různých velikostí zbývá nejtěžší část. Výroba samotných hodin. Měly by být minimalistické a lze je vyrobit podle videa, ideální ovšem je, pokud je seženete již takto hotové. Princip výroby hodin je prostý, vlastně vám stačí strojek, který vměstnáte do černého kulatého víčka. V místě, kde budou hodiny potom uděláme tužkou kruh, kolem kterého se budou lepit siluety.  Potom už stačí nalepit samotné hodiny. Inspiraci najdete zase ve videu, ale je jen na vás jak si okolí hodin rozvrhnete.

5/5 - (1 vote)

Přidejte komentář