Jaký zahradní párty stan vybrat?

zahradnistananotaceBlíží se nám sezóna zahradních párty a mejdanů. Po zimě si zasloužíme tyto malé oslavy jara na zahradách, které právě nyní začínáme kultivovat. Pro jarní měsíce se více než kdy jindy hodí zahradní párty stany. Malé oázy, které mohou mimo sezónu ležet složené v garáži, ve sklepě, na půdě a nebo v pergole. To je totiž jedna z mnoha pozitivních vlastností party stanů. Když je nepotřebujete, tak je jednoduše a rychle složíte. Stejně je to naopak. Má přijet na návštěvu parta kamarádů nebo rodina a gril je připraven? Během chvíle postavíte zázemí pro případ, že bude slunce příliš pálit, nebo naopak sprchne.

Jakou velikost

Při výběru správného párty stanu musíme hledět na několik faktorů. Prvně bychom se měli starat o velikost stanu. Bývá na vašich oslavách narozenin hodně lidí? Jezdí i několik rodin s dětmi? Kamarádi? Pak se možná vyplatí investovat do stanu, do kterého se vejde hodně lidí. Předejdete tak trapným momentům, kdy se musí mačkat desítky lidí ve stanu a někdo dokonce bude muset zůstat venku.

Největší stany pro velké párty se prodávají v rozměrech 6 x 12 metrů ovšem takového obra využijete spíš na firemní akce, nebo skutečně obří oslavy. „Zdravý rozměr“ pro lidnatější události začíná někde na rozměrech 4 x 4 metry.

 

partystan4x4           Zahradní stan – bílý, 4 x 4 m

  •          – Elegantní vodotěsný stan 
  •          – Pro snadnou obsluhu 
  •            jsou tyče číslovány 

      do_obchodu_button

 

Pro běžné příležitosti, kdy se sejde nejbližší rodina a přátelé vystačí stany začínající na rozměrech 3 x 3, nebo 3 x 6 metrů. Sem se vejde celý ansábl i se skleničkami, aniž by se museli na sebe mačkat.

zahradnistan3x3Klasický zahradní stan 3×3 metry

– Nejprodávanější zahradní stan

– 4 bočnice s okny

– hmotnost 10 kg

do_obchodu_button

 Nůžkové stany nebo klasika

V těchto rozměrech je zpravidla ještě další možnost výběru a to mezi klasickými stany a takzvanými stany nůžkovými. Nůžkové stany jsou jednoduché v tom, že se neskládají z několika částí, ale rozkládají se a skládají jedním tahem. Zpravidla bývají daleko stabilnější a pevnější než klasické zahradní párty stany. Další předností nůžkových stanů je jejich skladnost po složení, často si je odnesete v jednom balíčku jako tašku. Kromě snadné obsluhy jsou nůžkové stany také vybaveny

nuzkovy stan 3x3

Nůžkový stan 3×3 metry

– 3 nastavitelné výšky

– Vysoce kvalitní a dobré zpracování

– Různé barvy

do_obchodu_button

 Ať už se rozhodnete pro nůžkovou, či standardní konstrukci, jistě si užijete jakýkoliv párty stan na zahradu a to nejen v případě oslav, ale také třeba jen tak pro malou rodinnou sešlost, když nechcete osazenstvo nechat trpět pod tlakem slunečních paprsků.

moskytiera na stanSPECIALITA: Moskytiéry na zahradní párty stany.

– Praktická moskytiéra v profesionální verzi

do_obchodu_button

5/5 - (6 votes)
Štítky: NA ZAHRADU,VELIKONOCE
Štítky: , ,

Přidejte komentář