Dekorace vyniknou jen v uklizeném interiéru – čas na jarní úklid!

Chystáte se svou domácnost vyzdobit elegantními jarními dekoracemi, které celý interiér rozzáří, dodají mu eleganci, vzdušnost a svěžest? Symbolem jarních dekorací je zelená barva – inspirováno přírodou, kde právě na jaře začíná vše kvést a zelenat se. Jenže aby dekorace v interiéru opravdu vynikly, musí být domácnost důkladně uklizená. Ze všeho nejdříve je zapotřebí provést důkladný jarní úklid.

Vezměte to od podlahy až ke stropu!

Jarní úklid by měl patřit do skupiny generálních úklidů. Tedy komplexních úklidových prací, při kterých bude uklizen důkladným způsobem celý interiér bytu či rodinného domu. Neměli byste zapomenout na žádnou část interiéru a každou práci je třeba provádět důkladněji než při klasickém úklidu. Generální úklid stačí provádět 2x do roka. Na co všechno při něm nezapomenout? Základ je vyčištění podlahy, naleštění nábytku, vyčištění rohů, umytí oken, vyčištění celé kuchyně, čištění postele, gauče a křesel a další drobnější činnosti v interiéru. Pokud chcete pár tipů, jak vyčistit okna, podívejte se ZDE.

jarni-dekorace.cz_uklid-plecity_cz_01

Zejména podlahám věnujte pozornost

Vyčištění koupelnového vybavení, kuchyňských spotřebičů a naleštění nábytku zvládnete s trochou dřiny vlastními silami. Stačí koupit jen volně dostupné čisticí prostředky. Nejzatěžovanější částí každé domácnosti jsou podlahy, které neustále podléhají opotřebení a zašpinění. Čištění podlah je velmi náročné a dosáhnout dokonalého výsledku je za pomoci běžných čisticích prostředků a čistící techniky velmi složité. Zejména pak u koberců. Ideálních výsledků při čištění podlah dosahuje jen profesionální technika. Pokud chcete dokonalý výsledek, rozhodně se nebojte kontaktovat specializovanou úklidovou společnost.

jarni-dekorace.cz_uklid-plecity_cz_02

Co by měla úklidová firma nabídnout?

Úklidových firem je v současné době na našem tru hned několik desítek. Jen na úklid Praha lze najít přes 10 specializovaných společností. Jak mezi nimi vybrat tu pravou? Některé firmy se specializují jen na úklid komerčních prostor a kanceláří, nikoliv domácností. Úklidové firmy pro domácnosti by měly mít v oboru dlouholeté zkušenosti a nabízet komplexní úklidové služby, tedy vyčištění celého interiéru, pokud o to má zákazník zájem. Firma by měla disponovat kvalitní čistící technikou a čisticími prostředky. Než firmu pozvete, zjistěte si o jejích kvalitách a zkušenostech informace a přečtěte si reference o firmě.

5/5 - (3 votes)
Štítky: Nezařazené

Přidejte komentář